Recetë për Cheesecake

Recetë për Cheesecake me banane dhe vezët Beata !
Ingredientet per 8 porcione:
2 vezë Beata
1/2 filxhan sheqer kaf
1 Shllak embëlsire
1 filxhan me biskota të shtypura
4 luge gjalpe
500 gr krem djathi
1/2 filxhan kos
1 pudding me vanilje
Ju bëftë mirë!

BeataShpk