Tag: Veza Beata

Recetë për Cheesecake

Recetë për Cheesecake me banane dhe vezët Beata ! Ingredientet per 8 porcione: 2 vezë Beata 1/2 filxhan sheqer kaf 1 Shllak embëlsire 1 filxhan me biskota të shtypura 4 luge gjalpe 500 gr krem djathi 1/2 filxhan kos 1 pudding me vanilje Ju ...

Read More